E rëndë në Greqi! Djali vret nënën me thikë në zemër dhe i vë flakën shtëpisë

Evropë

E rëndë në Greqi! Djali vret nënën me thikë në zemër dhe i vë flakën shtëpisë

Më: 14 maj 2022 Në ora: 18:04
E rëndë në Greqi! Djali vret nënën me thikë në zemër dhe i vë flakën shtëpisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi këtë të shtunë, ku një 48-vjeçar ka vrarë me thikë në zemër të ëmën dhe më pas i ka vënë flakën shtëpisë.

Sipas mediave greke, ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen Paleo Faliro në Athinë. E moshuara 78 vjeç u gjet mes flakëve me dy plagë në gjoks të shkaktuara nga thika.

Ishin punonjësit e zjarrfikëses ata që nxorën 78-vjeçaren e vdekur nga shtëpia pasi shuan flakët. Nga konstatimet e para rezultoi se plagët e gjetura në trupin e 78-vjeçares ishin shkaktuar nga një thikë në të cilën u gjetën gjurmët e djalit të saj.

Pas ngjarjes së rëndë, autori u arrestua dhe pritet dëshmia e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat