Vdekje tragjike për të pastrehin në Greqi, 40-vjeçari bëhet copash në koshin e përpunimit të plehrave

Evropë

Vdekje tragjike për të pastrehin në Greqi, 40-vjeçari bëhet copash në koshin e përpunimit të plehrave

Më: 16 maj 2022 Në ora: 16:03
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një i pastrehë ka humbur jetën në mënyrë tragjike.

Trupi i të pastrehut u gjet i shtypur në koshin robot të përpunimit të mbeturinave në veri-lindje të Greqisë, në Aleksandhroupolis.

Mediet greke raportojnë se trupi i viktimës ishte bërë copash nga makineria në koshin robot.Dyshohet se viktima është rreth 40 vjeç.

Trupi i viktimës u nxor nga koshi nga ekipet zjarrfikëse të zonës.

Sipas përshkrimeve të dëshmitarëve i pastrehu kishte hyrë plotësisht në kosh, ndërsa fillimisht u gjet nga një qytetar, i cili në momentin që u afruan te koshi robot pa një këmbë të varej nga atje.

Kryetari i bashkisë së Aleksandhroupolis thotë se viktima nuk është identifikuar ende.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat