Një gropë e madhe hapet në të gjithë rrugën duke “gëlltitur” një motoçikletë në Londër

Evropë

Një gropë e madhe hapet në të gjithë rrugën duke “gëlltitur” një motoçikletë në Londër

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 23:32

Pamjet dramatike tregojnë një gropë rreth gjashtë metra që “gëlltiti” një motoçikletë pasi u hap në një rrugë banimi në Londrën juglindore.

Sipas mediave britanike, përcjell Telegrafi, krateri i madh u shfaq të martën në mbrëmje, në një rrugë me shtëpi të viteve 1930.

Image

 

Dhe një pronar i pafat motoçiklete humbi automjetin e tij kur ra në zbrazëti në Bexleyheath.

Zona fillimisht u bllokua nga policia, ndërsa një pengesë tani është ngritur nga Thames Water.

Image

 

Një zëdhënës i Policisë Metropolitane tha: “Policia u thirr në Martens Avenue, Bexleyheath, pak para orës 21:00 për të raportuar për një gropë të madhe”.

“Oficerët morën pjesë dhe u vendosën kordonë. Nuk raportohet për të lënduar”. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat