Ja çfarë ndodh gjatë fotografimit ku merr pjesë edhe Putin

Evropë

Ja çfarë ndodh gjatë fotografimit ku merr pjesë edhe Putin

Më: 25 nëntor 2022 Në ora: 17:11
Kryeministri i Armenisë, Nikola Pashinyan dhe Vladimir Putin

Aktivisti Bahkhti Nishanov i cili ka punuar në organizata të ndryshme ndërkombëtare ka veçuar një moment nga video e fotografimit zyrtar në organizimin e quajtur “Collective Security Treaty Organization”.

Kryeministri i Armenisë, Nikola Pashinyan që ka refuzuar edhe nënshkrimin e një deklarate të përbashkët, edhe gjatë momentit të fotografisë është kujdesur që të qëndrojë sa më larg Vladimir Putinit.

Pashinyan kishte nervozuar jashtë mase Putinin dhe Lukashenkon pasi ka refuzuar të nënshkruajë një deklaratë të përbashkët lidhur me sigurinë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat