Bëhet viral momenti kur Mbretëresha e Spanjës i jep një sinjal me shenjë të bijës

Evropë

Bëhet viral momenti kur Mbretëresha e Spanjës i jep një sinjal me shenjë të bijës

Më: 28 maj 2023 Në ora: 14:44
Mbretëresha Letizia e Spanjës

Mbretëresha Letizia e Spanjës shpesh vlerësohet nga publiku për pamjen e saj elegante dhe aktrimin.

Ajo dhe Mbreti Felipe së fundmi ishin në diplomimin e vajzës së tyre, Leonor, në Kolegjin UWC Atlantic në Uells, e cila tashmë do t’i nënshtrohet tre vjet trajnimi ushtarak, duke filluar nga gushti.

Mbretëresha Letizia u martua me Mbretin Felipe më 2 maj 2004 dhe kanë së bashku edhe një vajzë tjetër, Princeshën Sofia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KEMBRICISTAN (@kembricistan)

Një video që qarkullon në rrjetet sociale tregon mbretëreshën duke i treguar Leonor, atëherë një vogëlushe, se si t’i vendosë duart në një pamje zyrtare. Ky moment u bë viral dhe Leonor u komentua nga të gjithë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat