11-vjeçarja në Greqi përcillet në banesën e fundit mes lotësh e hidhërimi, shtëpisë së vrasësit i vihet flaka

Evropë

11-vjeçarja në Greqi përcillet në banesën e fundit mes lotësh e hidhërimi, shtëpisë së vrasësit i vihet flaka

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 20:16
Foto nga vendi i ngjarjes

Mes lotësh dhe dhimbjeje është përcjellë për në banesën e fundit 11-vjeçarja greke e cila u vra mizorisht nga daja i saj, pasi ajo refuzoi që të kryenin marrëdhënie seksuale.

E ndërsa të miturës i jepej lamtumira, banesa e vrasësit është vënë në flakë.

Tashmë familjarët e bashkëshortes së autorit janë në pozitë të vështirë pasi u kërkohet të kërkojnë falje për veprimet e tmerrshme të 37-vjeçarit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat