Qëllohet me armë zjarri një i mitur në Ferizaj - Bota Sot
Qëllohet me armë zjarri një i mitur në Ferizaj

Ferizaj

E shtunë, 20 tetor 2018

Qëllohet me armë zjarri një i mitur në Ferizaj

Më: 23 prill 2018 Në ora: 12:09
Foto

Një person i moshës së mitur është qëlluar me armë zjarri dje gjatë orëve të para të pasdites në Ferizaj.

Viktima menjëherë është dërguar për në QKUK. Gjendja e tij shëndetësore raportohet të jetë stabile. 

Ndërkohë që e gjithë mosmarrëveshja kishte nisur në një kafiteri në rrugën ‘Remzi Hoxha’, në Ferizaj. I mituri është qëlluar me armë zjarri nga i dyshuari mashkull shqipëtar i cili gjendet në arrati.

Njësitë përkatëse policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar dy predha dhe dy gëzhoja të kalibrit 7.65 mm. Me rastin janë njoftuar gjitha njësitet relevante policore si dhe prokurori shtetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test