Sot protestohet për vrasjen e gruas në Ferizaj

Ferizaj

Sot protestohet për vrasjen e gruas në Ferizaj

Më: 15 prill 2024 Në ora: 08:22
Foto ilustrim

Sot në Prishtinë do të protestohet për vrasjen e gruas në Ferizaj.

Kjo protestë është organizuar nga Kolektivi Për Mendim dhe Veprim Feminist.

Protesta pritet të zhvillohet me fillim nga ora v 17:30 në sheshi “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Detaje tjera nuk u japen.

commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat