Familja e Schumacherit publikon për herë të parë pamje nga brenda shtëpisë - Bota Sot
Familja e Schumacherit publikon për herë të parë pamje nga brenda shtëpisë

Formula 1

Familja e Schumacherit publikon për herë të parë pamje nga brenda shtëpisë

Më: 15 maj 2019 Në ora: 12:21

Edhe pse po mbushen afro 6 vjet nga aksidenti i tmerrshëm i Schumacher, gjendja e tij shëndetësore mbetet mister për shumë njerëz.

Familja e tij tregohet gjithmonë e rezervuar në dhënien e detajeve.

Megjithatë, situata ka ndryshuar dhe familja e legjendës së garave me makina ka lejuar për herë të parë që të xhirohet brenda shtëpisë së tyre.

Pamjet që do publikohen së shpejti nuk janë transmetuar kurrë më parë.

Më saktësisht bëhet fjalë për një film që do të vijë enkas për Schumacher dhe do të publikohet në 5 dhjetor.

Në bazë të këtij filmi do të jetë gjithë historia e jetës së gjermanit, e ardhur në mënyrë shumë emocionuese për të gjithë admiruesit e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...