Aksident i frikshëm dhe qesharak në të njëjten kohë

Formula 1

Aksident i frikshëm dhe qesharak në të njëjten kohë

Më: 19 janar 2020 Në ora: 15:37
Pamje nga videoja

Garat me motoçikleta jo rrallë herë dinë të jenë edhe të frikshme, për shkak të aksidenteve të ndryshme.

Një i tillë ka ndodhur edhe në disa gara të tjera mirëpo sa ishte i rrezikshëm ishte edhe qesharak në të njëjtën kohë nga mënyra se si ndodhi ky aksident.

Nga videoja e publikuar nuk shihet nëse ka pasur të lënduar mirëpo siç duket njëri nga garuesit ka mbetur i shtrirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat