Bota më në fund do ta shohë Michael Schumacherin!

Formula 1

Bota më në fund do ta shohë Michael Schumacherin!

Më: 29 janar 2021 Në ora: 14:33
Bota më në fund do ta shohë Michael Schumacherin!

Legjenda Michael Schumacher kishte një aksident të rëndë në skijim shtatë vite më parë dhe që nga atëherë publiku pothuajse nuk di asgjë për të.

Por, kjo së shpejti do të ndryshojë.

Familja e Schumacherit ka lënë një ekip të një televizioni të hyjë në shtëpinë ku ai po shërohet pas aksidentit në skijim.

Schumacher ka bërë disa operacione dhe fillimisht ishte në koma.

Askush nuk i ka parë fotot ose videot e tij që nga viti 2013.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat