Sportisti i njohur në hotel me modelen

Formula 1

Sportisti i njohur në hotel me modelen

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 12:06
Sportisti i njohur në hotel me modelen

Hamilton i “zbret” Mercedesit, në hotel me modelen superseksi!

Luis Hamilton, përveçse një kampion absolut në Formulën 1, njihet gjithashtu edhe për romancat e shumta me modelet seksi.

Piloti i Mercedesit së fundmi përflitet se është në një lidhje me modelen amerikane Xhenet Guzman.

Të dy janë pikasur teksa futen në një hotel së bashku, duke përfunduar kështu në qendër të kronikave rozë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat