Çlirim Rama me paraqitje fantastike në Gjermani

Formula 1

Çlirim Rama me paraqitje fantastike në Gjermani

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 23:37
Çlirim Rama me garues tjerë

Çlirim Rama me paraqitje fantastike në Gjermani!

Çlirim Rama është paraqitur në mënyrë të shkëlqyeshme në garën Drag Race, e cila të dielën u mbajt në Brilon të Gjermanisë.

Anëtari i Eurogoma RT, pati sukses të shumëfishtë në këtë garë.

Ai doli i pari në klasën 12 sekonda, e theu rekordin evropian për BMW 2.0 dizel, kampion i kategorisë 12 sekonda, arriti rekord të pistës për veturat 2.0 dizel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat