Fshati i Kosovës që merr pamje mahnitëse në prag të festave të fundvitit

Gjakova

Fshati i Kosovës që merr pamje mahnitëse në prag të festave të fundvitit

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 09:07
Fshati Pjetërshan nga Komuna e Gjakovës

Fshati Pjetërshan nga Komuna e Gjakovës ka arritur që edhe këtë herë të mahnitë të gjithë me dekorimin që i është bërë nga banorët e kësaj ane, për festat e fundvitit.

Të rinj të shumtë të këtij fshati janë bashkuar për të punuar që ky fshat të marrë pamje të mrekullueshme edhe këtë herë, sikurse vitet e kaluara.

Fshati po duket mjaft përrallor, dedikuar festimit të Krishtlindjeve si dhe Vitit të Ri.

Pamjet:

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat