Haradinaj publikon fotografinë, në shtëpinë e Pal Lekaj për Krishtlindje

Gjakova

Haradinaj publikon fotografinë, në shtëpinë e Pal Lekaj për Krishtlindje

Më: 25 dhjetor 2020 Në ora: 12:55
Haradinaj publikon fotografinë, në shtëpinë e Pal Lekaj për Krishtlindje

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka publikuar një fotografi me deputetin e subjektit në të cilin ai udhëheq, Pal Lekajn.

Haradinaj ka thënë se kanë shkuar në familjen e deputetit Lekaj për nder të festës së Krishtlindjeve.

Postimi i plotë:

Për Festën e Krishtlindjeve, na bashkoi kolegu im Pal Lekaj. Për shumë mot Krishtlindjet! Falënderoj Palin për mikpritjen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat