Arbënesha Kuqi, kandidate e PDK-së për kryetare të Gjakovës

Gjakova

Arbënesha Kuqi, kandidate e PDK-së për kryetare të Gjakovës

Më: 16 gusht 2021 Në ora: 20:28
Foto nga takimi

Partia Demokratike e Kosovës e ka zyrtarizuar edhe kandidaturën për kryetarë të Gjakovës.

Kryetari Memli Krasniqi, sot e ka prezantuar Arbënesha Kuqin, si kandidate për të paren e kësaj komune.

Krasniqi tha se do të përcillet mesazhi i ndryshimit.

“Arbënesha Kuqi do ta përcjell mesazhin e ndryshimit dhe gjithëpërfshirjes, me prioritetet e qytetarëve të komunës së Gjakovës, sepse, ajo e do dhe do të punojë për Gjakovën me më shumë projekte, me më shumë vende pune, me më shumë mirëqenie dhe perspektivë për të rinjtë”.

“Si një profesioniste e vërtetë, e specializuar në menaxhment, Arbënesha Kuqi me ekipin e saj e njohin secilin lokalitet të Gjakovës dhe kanë vizion të qartë për zhvillimin ekonomik të kësaj komune”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat