Gjakova përballet me probleme të rrymës në ditën e zgjedhjeve

Gjakova

Gjakova përballet me probleme të rrymës në ditën e zgjedhjeve

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 07:26
Gjakovë

Në shumë pjesë të Gjakovës ka probleme me rrymë.

Kështu ka raportuar gazetarja Hana Selimi, e cila nga shkolla “Yll Morina” tha se ka rreth një orë që në këtë qendër të votimit, nuk ka pasur energji elektrike.

Pavarësisht kësaj, rryma nuk ka penguar procesin e votimit pasi, siç e potencoi gazetarja, ka pasur ndriçim të mjaftueshëm në disa klasë të kësaj shkolle.

Ndërsa Hana po raportonte, energjia elektrike iku sërish.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat