​Gjini: Çdo datë në pranverë, na kthen në kohën e lavdishme të luftës së UÇK-së

Gjakova

​Gjini: Çdo datë në pranverë, na kthen në kohën e lavdishme të luftës së UÇK-së

Më: 23 prill 2022 Në ora: 16:51
Ardian Gjini ka bërë homazhe në nderim të dëshmorëve në fshatin Dujakë.

Kryetari i komunës së Gjakovës, Ardian Gjini së bashku edhe me përfaqësues tjerë të komunës dhe qytetarë, ka bërë homazhe në nderim të dëshmorëve në fshatin Dujakë.

Postimi në facebook:

Çdo datë në muajt e Pranverës, na kthen në kohë, në kohën e lavdishme të luftës dhe kontributit të shenjtë të dëshmorëve, martirëve e veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Homazhe në nderim të dëshmorëve në fshatin Dujakë. Lavdi!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat