​Gjini: Çdo datë në pranverë, na kthen në kohën e lavdishme të luftës së UÇK-së

Gjakova

​Gjini: Çdo datë në pranverë, na kthen në kohën e lavdishme të luftës së UÇK-së

Më: 23 prill 2022 Në ora: 16:51
Ardian Gjini ka bërë homazhe në nderim të dëshmorëve në fshatin Dujakë.

Kryetari i komunës së Gjakovës, Ardian Gjini së bashku edhe me përfaqësues tjerë të komunës dhe qytetarë, ka bërë homazhe në nderim të dëshmorëve në fshatin Dujakë.

Postimi në facebook:

Çdo datë në muajt e Pranverës, na kthen në kohë, në kohën e lavdishme të luftës dhe kontributit të shenjtë të dëshmorëve, martirëve e veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Homazhe në nderim të dëshmorëve në fshatin Dujakë. Lavdi!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat