KRU “Gjakova” shpall konkurse për zyrtar Financiar dhe të Thesarit

Gjakova

KRU “Gjakova” shpall konkurse për zyrtar Financiar dhe të Thesarit

Më: 9 shtator 2022 Në ora: 11:58
Foto ilustrim

KRU “Gjakova” ka bërë të ditur se ka shpallur konkurs për zyrtar Financiar dhe të Thesarit. Në njoftimin e kompanisë bëhen të ditura kriteret e konkursit.

Njoftimi i plotë:

Njoftim për Konkurs – Zyrtar Kryesor Financiar dhe i ThesaritKRU “Gjakova” sh.a, ka shpallur konkurs pune për poziten;

1. ZYRTAR KRYESOR FINANCIAR DHE I THESARIT.

Inkurajojmë të gjithë profesionistët që përmbushin kriteret e konkursit që të aplikojnë!

Bashkangjitur gjeni linkun e konkursit, të publikuar; https://www.kru-gjakova.com/…/Zyrtar-kryesor-financiar…

KRU “Gjakova” Sh.A.09.09.2022.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat