​QKMF-ja në Gjakovë furnizohet me insulinat e muajit nëntor

Gjakova

​QKMF-ja në Gjakovë furnizohet me insulinat e muajit nëntor

Më: 21 nëntor 2022 Në ora: 11:18
Foto ilustrim

Drejtoria për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale në Gjakovë, ka njoftuar se Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare është furnizuar me insulinat e muajit nëntor.

Sipas njoftimit, llojet dhe sasia janë të plota për të gjithë pacientët.

Shpërndarja ka filluar nga dita e sotme prej orës 07:00 dhe vazhdon deri në ora 20:00. Vendi: Barnatorja Qendrore në objektin e ri të QKMF-së”, thuhet në njoftim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat