PSHDK vazhdon fushatën e saj në Kusar të Gjakovës - Bota Sot
PSHDK vazhdon fushatën e saj në Kusar të Gjakovës

Gjakova

E premte, 19 tetor 2018

PSHDK vazhdon fushatën e saj në Kusar të Gjakovës

Më: 8 tetor 2017 Në ora: 22:27
Fushata e PSHDK-së

Ka vazhduar fushata zgjedhore e PSHDK -së në Kusar.

Ne kuadër të fushatës zgjedhore te 22 tetorit, PSHDK ka vazhduar me fushatën e saj ne Kusar të Gjakovës. Një pritje e jashtëzakonshme nga dega e PSHDK-së në
Kusar, të pranishum  ishin edhe zv/kryetari i PSHDK-së z. Zef Morina, kryetari i BD-ve Anton Shala dhe antarë të tjerë të kryesis qendrore.

PSHDK mori një mbështetje të fuqishme nga dega e Kusarit dhe u deklaruan se masovikisht janë në mbeshtetje të PSHDK -së.

#TëBashkuarPërFitore

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test