Kryesia e Nëndegës së LDK-së në Rheinland-Pfalz mbajti mbledhje - Bota Sot
Kryesia e Nëndegës së LDK-së në Rheinland-Pfalz mbajti mbledhje

Gjermania

Kryesia e Nëndegës së LDK-së në Rheinland-Pfalz mbajti mbledhje

Nga: Gjevat Berisha Më: 9 qershor 2019 Në ora: 18:36
Pamje nga mbledhja

Kryesia e Nëndegës së LDK-së në Rheinland-Pfalz me 09.06.2019 në Kaiserslautern, ka mbajtur mbledhjen e saj të rregullt, dhe ka marrë vendim që Kuvendi zgjedhor ti zhvilloi punimet më 16.06.2019 nga ora 11.00

Pjesmarrja e të gjithë anëtarëve në këtë kuvend zgjedhor, do të rikujton aktivitetin që kemi bërë në kuadër të Nëndegës së LDK-së për gjat katër vitëve që lam pas. Poashtu nga ky kuvend zgjedhor  do të dalin strukturat e zgjedhura në kuadër të Nëndegës dhe do të zgjidhën delegatët të cilët do ti delegohën Degës së LDK-së për Gjermani…

Pjesmarrja e gjithë antarve të LDK-së në kuvendin zgjedhor është e domosdoshme.

Komisioni për informim prane Nëndegës së LDK-së Rheinland-Pfalz.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...