Aksident i rëndë në Gjermani, humb jetën i riu nga Kosova - Bota Sot
Aksident i rëndë në Gjermani, humb jetën i riu nga Kosova

Gjermania

Aksident i rëndë në Gjermani, humb jetën i riu nga Kosova

Më: 1 shtator 2019 Në ora: 07:52
Foto

Pasditen e së shtunës, në Hückelhoven të Gjermanisë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku ku ka mbetur i vdekur një person

Mediat në Gjermani bëjnë të ditur se personi i cili ka humbur jetën në këtë aksident është 35-vjeçar nga Mitrovica, me inicialet L.M.

Bëhet e ditur se deri te ky aksident erdhi pasi 35-vjeçari e humbi kontrollin e motoçikletës së tij dhe kështu iu nënshtrua plagëve vdekjeprurëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat