Jashari: Hapi i ardhshëm fillimi i realizimit të projekteve kapitale - Bota Sot
Jashari: Hapi i ardhshëm fillimi i realizimit të projekteve kapitale

Kosova

Jashari: Hapi i ardhshëm fillimi i realizimit të projekteve kapitale

Më: 16 janar 2019 Në ora: 13:16
Bekim Jashari

Kryetari i Skenderajt Bekim Jashari ka bërë të ditur se në takimin e sotëm me kryeministrin Ramush Haradinaj, dhe kryetarët e komunave të tjera, kanë diskutuar përveç tjerash edhe për agjendën zhvillimore të vitit 2019.

“Në këtë kuadër, si qeveri lokale në Skenderaj, kemi përcaktuar prioritetet që synojnë zhvillim ekonomik dhe mirëqenie më të lartë për qytetarët e Komunës sonë.

Hapi i ardhshëm fillimi i realizimit të projekteve kapitale për këtë vit”, ka shkruar Jashari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...