Ramosaj: Fton të gjithë që t’i bashkohen aksionit për largimin e mbeturinave, më 22 mars Ditës së Ujit - Bota Sot
Ramosaj: Fton të gjithë që t’i bashkohen aksionit për largimin e mbeturinave, më 22 mars Ditës së Ujit

Kosova

Ramosaj: Fton të gjithë që t’i bashkohen aksionit për largimin e mbeturinave, më 22 mars Ditës së Ujit

Nga: A.SH Më: 21 mars 2019 Në ora: 15:40
Bashkim Ramosaj

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, përmes një postimi ka ftuar të gjithë qytetarët e komunës së Deçanit, bizneset private, firmat ndërtimore, shiqërinë civile, grupet fetare, rinore, institucionet publike dhe private, që ti bashkohen aksionit për largimin e mbeturinave, përcjellë "Bota Sot".

Postimi i plotë:

Për nder të 22 marsit Ditës së Ujit, ftoj të gjithë qytetarët e komunës së Deçanit, bizneset private, firmat ndërtimore, shiqërinë civile, grupet fetare, rinore, institucionet publike dhe private, që ti bashkohen aksionit për largimin e mbeturinave.
Ky aksion do të përfundoj në muajin dhjetor 2019!

“Të kujdesemi së bashku për Deçanin ekologjik”

BR

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...