Matoshi: Mobilizim i jashtëzakonshem për fitoren e 6 tetorit - Bota Sot
Matoshi: Mobilizim i jashtëzakonshem për fitoren e 6 tetorit

Kosova

Matoshi: Mobilizim i jashtëzakonshem për fitoren e 6 tetorit

Nga: A.SH Më: 14 shtator 2019 Në ora: 21:40
AKR

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor në detyrë, Fatmir Matoshi, ka qëndruar në Kamenicë. Ai atje ka bashkbiseduar me aktivistë të AKR-së, për mobilizimin e fitores më 6 tetor.

“Sonte në një bashkëbisedim me disa aktiviste të AKR-së në Kamenicë. Mobilizim i jashtezakonshem per fitoren e 6 tetorit”, ka shkruar Matoshi në Facebook.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...