Vetëm dje u shqiptuan 880 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat ndaj COVID-19 - Bota Sot
Vetëm dje u shqiptuan 880 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat ndaj COVID-19

Kosova

Vetëm dje u shqiptuan 880 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat ndaj COVID-19

Më: 16 shtator 2020 Në ora: 08:41
Policia e Kosovës

Vetëm dje në Kosovë janë shqiptuar 880 gjoba ndaj atyre që nuk i respektuan masat ndaj COVID-19.

Kështu njoftoi Policia e Kosovës, përmes një postimi në Facebook.

Bartja e maskës dhe ruajtja e distancës fizike prej 2 metrash është obligative me vendim të Qeverisë së Kosovës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat