Rrahen mes vete 10 meshkuj në Suharekë

Kronikë e zezë

Rrahen mes vete 10 meshkuj në Suharekë

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Mbrëmjen e djeshme në Suharekë ka ndodhur një rrahje mes dhjetë meshkujve.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se rrahja e tyre erdhi si pasojë e një mosmarrëveshje.

Pas rrahjes, të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor.

“Suharekë, 28.07.2021 – 22:00. Raportohet se pas një mosmarrëveshje ka ardhur deri tek rrahja e dhjetë meshkujve kosovarë. Të lënduarve i është ofruar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palë janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat