Gruaja e rreh burrin e saj dhe arratiset

Kronikë e zezë

Gruaja e rreh burrin e saj dhe arratiset

Më: 10 janar 2022 Në ora: 10:04
Foto ilustrim

Në Lipjan është raportuar se një grua orët e vona të së dielës, ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortit të saj.

Sipas policisë e dyshuara kishte sulmuar viktimën me mjet të fortë duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore.

E dyshuara është larguar nga vendi i ngjarjes dhe ende nuk është arrestuar.

“Pas një mosmarrëveshje e dyshuara femër kosovare, ka sulmuar fizikisht dhe me një mjet të fortë bashkëshortin e saj viktimën mashkull kosovar duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore.  E dyshuara nuk është takuar ende nga ana e policisë dhe është në kërkim policor”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti nën hetime nga njësitë relevante.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat