Gruaja rrah burrin, e ndihmoi edhe djali

Kronikë e zezë

Gruaja rrah burrin, e ndihmoi edhe djali

Më: 25 janar 2022 Në ora: 08:50
Foto ilustrim

Një burrë ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja dhe djali i tij.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Më 24.01.2022 viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshortja edhe djali i tij të dyshuarit kosovar.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat