Vdekje e dyshimtë në Prizren

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Më: 20 prill 2022 Në ora: 09:51
Foto ilustrim

Një burrë është gjetur i vdekur në Prizren.

Përmes raportit 24 orësh, bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe mjekësore, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku.

Trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion.

Rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat