Arrestohet pejani e ngacmonte ish të dashurën

Kronikë e zezë

Arrestohet pejani e ngacmonte ish të dashurën

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Një i dyshuar është arrestuar në Pejë pasi të hënën në vazhdimësi e ka ngacmuar ish të dashurën e tij.

Në raportin e policisë thuhet se i dyshuari i kishte hapur të dashurës së tij një llogari në rrjete sociale.

Dhe kishte publikuar video incizime intime të saj.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat