Kërcënohet me armë nga ish i dashuri

Kronikë e zezë

Kërcënohet me armë nga ish i dashuri

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 09:21
Foto ilustrim

Një grua në Shtime ka raportuar në Polici se ish i dashuri i saj ia ka kërkuar telefonin për t’ia kontrolluar dhe ia ka treguar revolen gjatë asaj kohe.

Policia e Kosovës në raportin e saj 24-orësh ka treguar se me urdhër të gjykatës është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit, ku është gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie e tre fishekë.

I dyshuari nuk është hasur, ndërsa rasti po hetohet.

Policia e ka cilësuar rastin si “shtrëngim”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat