Vëllai e rrah vëllanë në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Vëllai e rrah vëllanë në Mitrovicë

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 09:45
Foto ilustrim

Një person është arrestuar të martën rreth orës 21, në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës.

Ai dyshohet se, pas një mosmarrëveshjeje e ka rrahur vëllanë e tij.

Sipas policisë, viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

Ndërsa i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat