Rrahu nënën, arrestohet

Kronikë e zezë

Rrahu nënën, arrestohet

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 09:01
Foto ilustrim

Pasditen e djeshme një burri në Gjilan është arrestuar nga policia.

Kjo pasi i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Nuk jepen detaje tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat