Rrahen dy femra në një lokal në Prishtinë

Kronikë e zezë

Rrahen dy femra në një lokal në Prishtinë

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 23:35
Foto ilustrim

Pasditen e sotme rreth orës 15:30 ka ndodhur një rrahje në një lokal në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur saktësisht në lagjen Emshir, ku dy femra pas konfliktit verbal kanë filluar të rrahen mes vete.

Në rrahje kanë ndërhyrë persona të tjerë për të qetësuar situatën.

Ende nuk dihet arsyeja që çoi në këtë konflikt.

Media ka siguruar pamje:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat