Gjendet pa shenja jete një person në Vushtrri

Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një person në Vushtrri

Më: 22 prill 2024 Në ora: 17:32
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në qytetin e Vushtrrisë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ukshin Kovaçica”.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës Ilmi Prekazi.

“Në vendin e ngjarjes ka arritur një njësi e emergjencës, që e ka konfirmuar se personi në fjalë është pa shenja jete”, tha Prekazi.

“Njësitë kompetente kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me hetimin e rrethanave të rastit”, tha ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat