Vdekje e dyshimtë në Ferizaj

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Ferizaj

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Një paciente në shtëpinë Integruese në Ferizaj, pas raportimeve thuhet se ju ka keqësuar gjendja dhe ka vdekur.

Rrethanat e vdekjes ende nuk dihen.

Ndërsa, trupi i viktimës është dërguar për obduksion.

“Ferizaj 28.09.2022 – 04:22. Është raportuar se një pacienteje femër në shtëpinë Integruese, i është keqësuar gjendja dhe ka vdekur. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat