Malishevasi e rrah gruan, e bën për spital

Kronikë e zezë

Malishevasi e rrah gruan, e bën për spital

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 08:57
Foto ilustrim

Është arrestuar i dyshuari mashkull nga Malisheva për shkak se dyshohet se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Si pasojë e dhunës, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Kurse i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Policia e Kosovës njoftoi se rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:55.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat