Kukësi në terr, pothuasje i gjitha qarku pa energji elektrike

Kukësi

Kukësi në terr, pothuasje i gjitha qarku pa energji elektrike

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 09:09
Ilustrim

Situatës së rëndnë nga reshjet e dëborës i është shtuar edhe mungesa e energjise elektrike në qarkun e Kukësit.

Sipas infromacioneve të fundit, në Kukës qindra banorë janë në errësirë. 

Njësitë Administrative Malzi, Ujmisht, Bushtricë, Grykë Çajë Bashkia Kukës, fshati Valbonë,

Njësitë Administrative Margegaj bashkia Tropojë dhe fshatrat Pogaj Nj.Ad  Gjinaj bashkia Has jan pa energji elektrike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat