PDK-ja e tmerruar, e ka kap paniku... - Bota Sot
PDK-ja e tmerruar, e ka kap paniku...

Lajme

PDK-ja e tmerruar, e ka kap paniku...

Nga: N.Sh Më: 7 gusht 2019 Në ora: 13:32
Kadri Veseli

Partia Demokratike e Kosovës thuhet se e ka kap paniku dhe është e tmerruar.

Kështu vlerëson prof. Dr. Binak Maxharraj i cili shton se, askush nuk po donë ta shikoj as me sy.

Kjo për faktin se për koalicione të mundshme në zgjedhjet e parakohshme në Kosovë, të gjithë po deklarohen një zëri “jo me PDK-në”.

Postimi i plotë:

PDK-ja KA MBETË SI VEJUSHAT E KËQIJA...?!

PDK e ka kapë paniku,po tmerrohet,

është si bishat e plagosura te malit,askush nuk e vrenë,askush nuk do don ta shikojë as me sy.

NJë fjalë e popullit thotë se çka të ia bajsh vedit,krejtë katundi nuk ta banë.

Pse?!

PDK-ja erdhi dhunshëm në pushtet,dhe dhunshëm do te dalë nga pushteti.Nuk punoi për shtet,por vetem për pushtet,me dredhina,hajni dhe plaçkitje,me injorancë dhe kundërshtime ndaj të gjitha partive tjera.THjeshtë doli si parti e pabesë.

Tashti e ka pru vehtën ne atë pozitë sa qe askush nuk e do,e as me bashkëpunu më te.

KJo është PDK e cila duhet te gjuhët si leckë në opozitë,por ndoshta neser as opozita nuk e don.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...