UNUM Festival mbyll dyert me të gjitha biletat e shitura

Muzikë

UNUM Festival mbyll dyert me të gjitha biletat e shitura

Më: 5 qershor 2022 Në ora: 16:55
Foto ilustrim

UNUM Festival është rikthyer fuqishëm me edicionin e tretë në plazhin e bukur të Rërës së Hedhur në Shëngjin nga datat 1 deri 6 qershor.

Ky festival madhështor arriti të grumbullojë 18 mijë pjesëmarrës nga e gjithë bota duke krijuar një atmosferë impozante ne festival.

Kapaciteti në plazhin e “Rërës së Hedhur” nuk lejon mundësi për më shumë vizitorë dhe siç shihet në njoftimet zyrtare në rrjetet e tyre sociale, bëhet e ditur se ata janë në kërkim të një lokacioni të ri.

UNUM Festival po vazhdon duke ofruar muzikë 24 orë për 6 ditë në skenat e përgatitura në plazh dhe në mes të pishave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat