Tragjedia në Pejë/ Arrestohet Faton Brahimaj, i dyshuar për vrasjen e djalit të xhaxhait

Peja

Tragjedia në Pejë/ Arrestohet Faton Brahimaj, i dyshuar për vrasjen e djalit të xhaxhait

Më: 29 prill 2021 Në ora: 23:16
Faton Brahimaj

Me 24 prill i dyshuari, Faton Brahimaj vrau djalin e xhaxhait të tij, Bashkim Brahimaj.

Mësohet se Faton Brahimaj është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Ai ishte në kërkim që nga data 24 prill. Pas 5 ditëve, Policia ka arritur të arrestojë atë.

Vrasja kishte ndodhur për shkak të një problemi pronësor mes Faton Brahimajt dhe Bashkim Brahimajt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat