Familjari tregon ku ishte 52 vjeçari nga Peja kur u godit nga rrufeja

Peja

Familjari tregon ku ishte 52 vjeçari nga Peja kur u godit nga rrufeja

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 23:42
Foto ilustrim

Një 52 vjeçar nga fshati Kosuriq i Pejës ka vdekur sonte, pasi dyshohet se është goditur nga rrufeja.

Një familjar i tij ka thënë se i ndjeri “ka qenë me bagëti në një fushë afër shtëpisë dhe është goditë nga rrufeja”.

Rastin e kanë pranuar edhe policia, ku zëdhënësi për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Pejë, Driton Rugova, ka thënë se ishin informuar nga Spitali Rajonal i Pejës.

“Policia është informuar sot nga Spitali Rajonal i Pejës se e kanë pranuar një person që dyshohet se është goditur nga rrufeja dhe i njëjti ka vdekur. Personi është i gjinisë mashkull”, ka thënë Rugova.

Personi në fjalë ka lindur në vitin 1969.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat