Muhaxheri dhe Haliti me programin e PDK-së gjejnë mbështetje kudo në Pejë

Peja

Muhaxheri dhe Haliti me programin e PDK-së gjejnë mbështetje kudo në Pejë

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 17:51
Foto

Bartësi i listës së PDK-së për qytetin e Pejës Arton Muhaxheri së bashku me kryetarin e degës Xhavit Haliti dhe shefin e shtabit Muhamet Halitaj kanë takuar banoret e Lutogllavës, Tërstenikut dhe Ruhotit ku edhe kanë prezentuar kandidatin për asamble nga kjo zonë Bislim Gashi.

Këtë ai e bëri të ditur përmes një shkrimi në Facebook, ku tha se Programi i PDK-së për Pejën po gjenë mbështetje kudo ku ata po e prezantojnë.

Postimi i plotë:

Sonte bashkë me kryetarin e degës Xhavit Haliti dhe shefin e shtabit Muhamet Halitaj kemi takuar banoret e Lutogllavës, Tërstenikut dhe Ruhotit ku edhe kemi prezentuar kandidatin për asamble nga kjo zonë Bislim Gashi.
Programi i PDK-së për Pejën po gjenë mbështetje kudo ku po e prezantojmë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat