Arton Muhaxheri: Bizneset në Pejë po vazhdojnë të mos e kenë mbështetjen institucionale e lokale

Peja

Arton Muhaxheri: Bizneset në Pejë po vazhdojnë të mos e kenë mbështetjen institucionale e lokale

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 21:20
Foto nga vendi i ngjarjes

Bartësi i Listës së PDK-së në Pejë, Arton Muhaxheri, ka vazhduar takimet me bizneset në Pejë.

Kësaj radhe, ai ka vizituar ndërmarrjen “Artatex” e cila mbanë një numër të konsiderueshëm të punëtorëve.

Kemi vizituar ndërmarrjen “Artatex” e cila mbanë një numër të konsiderueshëm të puntorëve.

Bizneset në Pejë po vazhdojnë të mos e kenë mbështetjen institucionale-lokale dhe kjo gjendje duhet të ndryshoj”, ka shkruar ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat