Pas bukës dhe byrekut/ Pejanët rrisin edhe çmimin e qethjes

Peja

Pas bukës dhe byrekut/ Pejanët rrisin edhe çmimin e qethjes

Më: 31 tetor 2021 Në ora: 20:16
Foto ilustrim

Prej datës 1 dhjetor, është paralajmëruar rritje e çmimit të qethjes së flokëve.

Kështu ka bërë të ditur Shoqata e Berberëve të Pejës përmes një postimi në Facebook.

Nga data 01.12.2020 do të ketë ngritje të çmimeve“, thuhet në njoftimin e tyre.

Gjatë ditëve të fundit ka pasur rritje të çmimeve të shumë produkte ushqimore dhe jo vetëm në vend.

Qytetarët kanë shprehur pakënaqësi për këto ngritje çmimesh pasi pagat po mbesin të njëjta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat