Ndërron jetë në moshë të re gardiani i burgut të Pejës

Peja

Ndërron jetë në moshë të re gardiani i burgut të Pejës

Më: 25 prill 2022 Në ora: 09:34
Faruk Lajqi

Ka ndërruar jetë në moshë të re gardiani nga Kosova, Faruk Lajqi.

I ndjeri po vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërsa ndërroi jetë mëngjesin e sotëm.

Lajqi ishte nga fshati Treboviq.

Ndërsa shërbente me detyrë në burgun e Pejës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat