Meta viziton Pejën: Mirëmëngjes nga kryeqyteti botëror i xhudos

Peja

Meta viziton Pejën: Mirëmëngjes nga kryeqyteti botëror i xhudos

Më: 18 maj 2024 Në ora: 08:51
Ilir Meta

Ish-presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta sot (e shtunë) ka vizituar qytetin e Pejës.

Ai ka shpërndarë një video në Facebook me mbishkrimin:

“Të dashur miq,

Nga Peja e mrekullueshme, kryeqyteti botëror i xhudos, ju uroj mirëmëngjes dhe një fundjavë të mbarë”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat