Veseli në Prizren: Vendin e ndryshojmë duke ndryshuar vetveten

Prizreni

Veseli në Prizren: Vendin e ndryshojmë duke ndryshuar vetveten

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 20:42
Veseli në Prizren

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot ka takuar edhe gra dhe të rinj në Prizren, të cilët ka thënë se janë plot entuziazëm për ta luftuar korrupsionin dhe për të ndërtuar një të ardhme më të mirë.

“Ne e ndryshojmë vendin duke ndryshuar vetveten dhe duke krijuar hapësirë më të madhe për gratë dhe të rinjtë që të bashkohen në rrugëtimin tonë. Kjo është PDK-ja, e re, e freskët, plot entuziazëm, me kuadro të kualifikuar dhe të gatshëm për të luftuar korrupsionin dhe për të ndërtuar një të ardhme më të mirë!”, ka shkruar Veseli në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat